Догляд за виробами
Шановний покупець!
Ви справедливо зупинили свій вибір на продукції TM «Vyshyvanka by Masik Valeriy» Наш логотип підтверджує високу якість всієї продукції, що випускається цією торговою маркою. Для створення наших виробів ми використовуємо виключно натуральні тканини, такі як льон і бавовна. Однак хочемо звернути Вашу увагу на те, що нерівномірність у структурі матеріалів (зокрема, такого матеріалу як льон) є природною характеристикою натуральності тканини, а не дефектом.
Куплена річ буде служити довго і збереже свій первинний вигляд при дотриманні правил по догляду за виробами з вишивкою:
Перш за все, важливо пам'ятати, що такі вироби вимагають дбайливого догляду, тому для вишитого одягу рекомендується ручне прання в мильному розчині щадного миючого засобу при температурі води не вище 40 градусів.
Не рекомендується використання засобів для прання, в яких містяться відбілюючі речовини. Якщо є плями, їх можна вивести за допомогою засобу для виведення плям, який наноситься безпосередньо на пляму на кілька хвилин, після чого ретельно ополіскується. Будьте обережні з кольоровою вишивкою, стежте за тим, щоб плямовивідник не потрапив на область вишивки, або використовуйте засіб для виведення плям для кольорових тканин!
Не рекомендується вишиті вироби терти і викручувати.
Випрати виріб з вишивкою можна і в пральній машині в режимі ручного або делікатного прання при температурі 30-40 ° в спеціальному мішечку для прання, вивернувши річ навиворіт, і знову ж застосовуючи засоби, що не містять відбілювачів (якщо мова йде про кольорові тканини або кольорову вишивку). Виключити віджим!
Після прання виріб обережно віджати руками, не викручуючи, загорнути в сухий махровий рушник, добре віджати, струсити і відпрасувати.
Прасувати вишитий виріб слід вологим, якщо він висох можна збризнути водою. Область вишивки рекомендується прасувати з виворітного боку, підстеливши під неї білу, м'яку тканину, щоб зберегти її рельєфність. Не вишиті місця бажано пропрасувати і по лицьовій стороні.
Температура праски повинна відповідати тканині з якої виріб виготовлений, проте необхідно стежити, щоб праска не була розпеченим, так як це може зіпсувати виріб. Праска слід рухати уздовж нитки основи, щоб тканина з вишивкою чи не деформувались.
Не рекомендується відразу складати вироби, що тільки випрасувані, вони повинні трохи полежати в розгорнутому вигляді та підсохнути.
Користуйтеся із задоволенням!